USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Calmaria Suites Buzios Búzios Calmaria Suites Buzios Armacao dos Buzios Calmaria Búzios Búzios Calmaria Suites Buzios Búzios Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Calmaria Suítes Búzios Búzios Calmaria Búzios Búzios Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Calmaria Suites Buzios

ex. Calmaria Buzios

Vroegtijdige boeking
2026-08-29
2026-08-30

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

47

Calmaria Suites Buzios 3*

 Wi-Fi

WiFi

 Zwembad

Buitenzwembad

 Sportactiviteiten

Duiken

 Roken niet toegestaan

Rookvrije kamers

 Airconditioning
 Huisdieren

Huisdieren toegestaan


Dit comfortabele Calmaria Suites Buzios hotel met 3 sterren is in de Manguinhos wijk van Búzios, binnen 6 minuten loopafstand van Lagune van Geribá gelegen. Dit pension, dat van een bagage-opslag is voorzien, is binnen handbereik van de Porto da Barra in Búzios gesitueerd.

Het Strand van Manguinhos bevindt zich binnen 450 meter loopafstand van dit hotel met 9 kamers en het Standbeeld van Brigitte Bardot ligt op 3 km afstand. Calmaria Suites Buzios Búzios ligt ook op een korte afstand van natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Geribá-strand. De accommodatie in Búzios is op korte rijafstand van 10 minuten van de rechterkant van het Geribá strand gelegen. De bushalte Trevo da Barbuda bevindt zich op 650 meter hier vandaan.

De kamers zijn voorzien van airconditioning. Sommige ervan hebben een patio en een zitruimte voor het grootste comfort van de gasten. Een apart toilet en een douche zijn aanwezig. Een apart toilet en een douche zijn beschikbaar in de familiebadkamers. Ze bieden uitzicht op het zwembad.

Calmaria Suites Buzios is in de nabijheid van Kojiki dat gerechten uit de Aziatische keuken aanbiedt.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Ferradura Lagoon
    2,4 km
  • Turtle-strand
    1,3 km
  • Brava-strand
    4,1 km
  • Gerobá Lagoon
    700 m
  • Brigite Bardot Border
    3,2 km
  • Azeda Beach
    4,1 km
  • Stones Road
    2,6 km
  • Luchthavens
  • Luchthaven Umberto Modiano
    8 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Rookvrije kamers
  • WiFi
  • Huisdieren toegestaan
  • Bagageopslag
  • Brandblussers

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Buitenzwembad
  • Tuin
  • Duiken

Diensten

  • Luchthavenshuttle (toeslag)
  • Tours/Ticketservice

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Zithoek
  • Patio
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 14:00 tot 23:30
Uitchecken: tot 12:00

Veelgestelde vragen

  • Welke bezienswaardigheden in de buurt van 3-sterren Calmaria Suites Buzios hotel zijn een bezoek waard?

    De Porto da Barra in Búzios is een van de best beoordeelde oriëntatiepunten (9.4/10 score volgens beoordelingen van gasten), gelegen op 6 minuten lopen van 3-sterren Calmaria Suites Buzios hotel.
  • Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Calmaria Suites Buzios hotel?

    Umberto Modiano luchthaven en Calmaria Suites Buzios hotel zijn gescheiden door een 5 km afstand.
  • 🚗

    Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in 3-sterren Calmaria Suites Buzios hotel?

    3-sterren Calmaria Suites Buzios hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten.
  • Is er een ontbijt inbegrepen bij ons verblijf in Calmaria Suites Buzios hotel?

    Ja, een buffet ontbijt is inbegrepen in sommige tarieven bij Calmaria Suites Buzios hotel. Zorg ervoor dat u deze informatie bij deze woning bevestigt.
  • 🕗

    Wat is de uitchecktijd in dit 3-sterren pension?

    Klanten van dit 3-sterren pension moeten om 12:00 uitchecken.
  • Welke betaalmethoden zijn beschikbaar bij 3-sterren Calmaria Suites Buzios hotel?

    Betaalmethoden beschikbaar in 3-sterren Calmaria Suites Buzios hotel:
    • American Express
    • Mastercard
    • Visa
  • 🚪

    Welke kamertypes zijn beschikbaar in dit 3-sterren pension?

    Dit 3-sterren pension biedt Superior Vierpersoonskamer en Double Kamer om eruit te kiezen.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-29
2026-08-30

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Calmaria Suites Buzios, Brazilië

Rua Tres Marias, Búzios, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved